Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Prezentacja "Tajemnic Diablej Góry"

W niedzielę 3 września w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu, nasze Stowarzyszenie zorganizowało prezentację najnowszej książki płk. Wojciecha Zawadzkiego pt. "Tajemnice Diablej Góry". W prezentacji uczestniczyło około 30 osób - mieszkańców Przedborza i członków TMP. Autor omówił zebranym treść swojej publikacji, przybliżył krótko losy głównych bohaterów, które szerzej opisuje w książce. Podczas prezentacji można było zakupić książkę, a na koniec porozmawiać z autorem oraz otrzymać pamiątkowy wpis. Mimo, że książka dotyczy głównie działań rozgrywających się w Końskich i okolicach, to jest w niej wiele nawiązań do historii Przedborza oraz nazwisk mieszkańców naszego miasta. 

00

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

Wojciech Zawadzki - Przedborzanin, członek-założyciel i pomysłodawca Towarzystwa Miłośników Przedborza, od lat publikuje wiele artykułów oraz książek historycznych, dotyczących także Przedborza i okolicy, autor Przedborskiego Słownika Biograficznego, współautor opracowania "Pamiętnika burmistrza miasta Przedborza, wydanego w ob. roku przez TMP.

Wiadomości TMP

Statut TMP
piątek, 25 listopada 2011
STATUT TMP Do pobrania załącznik pdf >> tutaj Do pobrania załącznik doc >> tutaj    
Deklaracja przystąpienia do TMP
piątek, 25 listopada 2011
Deklaracja przystąpienia do TMP Do pobrania załącznik doc >> tutaj 
Konto wpłat do TMP
piątek, 25 listopada 2011
TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW PRZEDBORZA www.tmp.przedborz.net 97-570 Przedbórz, ul. Trytwa 14a. e-mail: tmp.przedborz@gmail.com tel. 665 219 708 KRS:...

Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasza Witryna lepiej spełniała Wasze oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji po kliknięciu w logo (prawy dolny róg).

Czy akceptujesz cookies?

Poczytaj o plikach cookies